מעוניינים לסגור אירוע שלא ישכח?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  בר יין חיפה

  ניתן לבצור ענבים לפי שתי שיטות – ידנית, שבה עוברים מגפן אחת לאחרת עם מזמרה ומורידים את האשכולות הבשלים, ומכאנית שנעשית באמצעות טרקטור המחובר למכונה בשם בוצרת. חייב להיות פה דיוק בזמנים כיוון שבציר מאוחר מדי עלול גם לגרום לגשמי הסתיו לפגוע בענבים שעל הגפנים, ולקלקל את הבציר כולו. זה תהליך ארוך למדי.

  הסיפורים מאחורי בר יין חיפה

  יינות ישראלים ומנות קטנות המעוצבות עם המון סטייל מעורר השראה, אלו הם חלק מהדברים שהפכו את חיפה לאחת מהערים המובילות בתחום ברי היין. תחום היין הוא נושא מרתק בפני עצמו. תסיסה של הענב שהופך לאלכוהול כמה פשוט ככה מורכב. המון משתנים בתהליך הזה.

  בר יין בחיפה

  בר יין חיפה הוא בראש ובראשונה מקום טוב לשתות בו. מאחורי כל בקבוק יין שנפתח מסתתר סוד. הארומה המשתחררת לאוויר נותנת אופי, הצבע והמרקם נותנים את הזווית האנושית והטעם מגלה את הסיפור של הענב עד שהגיע לכוס שלך. הבעלים של "הדיוק" מחפשים בדיוק את החוויה והרגש שמקבלים בפתיחה של בקבוק יין טוב.

  בר יין מרכז הכרמל

  אם חשקה נפשכם בבילוי ייחודי עם נוף קצת אחר ושונה מזה של תל אביב, מרכז הכרמל הוא המקום בשבילכם. כנסו לרכב, כמובן אחרי שהתלבשתם הכי נוח ויפה עבורכם, תכניסו את המפתח לסוויץ', לחצו על דוושת הגז וצאו לנסיעה. תחושו את הציפייה והכמיהה להגיע ולבלות באחד מהפאבים המרגשים שיש למרכז הכרמל להציע.
  בניית אתרים בניית אתרים
  דילוג לתוכן